Naše nabídka - Stáj Salma z.s. - Stáj Salma

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Naše nabídka

Pro organizované skupiny (ZŠ, MŠ a pod.) nabízíme exkurzi formou přímého kontaktu se zvířátky s krmením připraveným krmivem, dále je možné se svézt na poníkovi nebo si u nás můžete opéct špekáčky. Po domluvě, v případě zájmu, můžeme připravit také různé jiné aktivity pro děti (hry, soutěže atd.) i základní občerstvení.
  
- skupinová exkurze formou přímého kontaktu se zvířaty s výkladem - 20,-Kč za osobu
  
- případě zájmu možno přidat svezení dětí na poníkovi v areálu stáje - 40,-Kč za osobu
  
- exkurze s opékáním vlastních špekáčků - 40,-Kč / i se svezením na poníkovi – 60,-

Pro jednotlivé návštěvníky
- především děti - nabízíme mimo plánovaných akcí také kontakt se zvířaty a jejich krmení. Děti se mohou povozit na ponících v areálu, ti odvážnější mohou jít s doprovodem na procházku ven na půl hodiny či na hodinu i déle. Jednotliví individuální návštěvníci mají vstup zdarma, v případě zájmu mohou vhodit finančí příspěvek na krmivo pro zvířátka do pokladničky. Zpoplatněna je pouze jízda na poníkovi (300,-Kč/hod.).

Individuální akce pro skupiny např: dětský den, oslava narozenin pro dítě a podobně. Pokud to bude v našich silách, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Farmařím s maminkou (tatínkem)
T
ábor je určen pro ty nejmenší děti s doprovodem rodičů. Děti se s pomocí rodičů mohou o zvířátka starat, krmit je a mazlit se s nimi. Pro rodiče s dětmi je zajištěn oběd a celodenní pitný režim. Doba pobytu je od 08.00 hod do 15.00hod, která se dá dle potřeby rodičů a dítěte individuálně upravit.

Termín: 19. - 23.6.2017
Cena: 1 rodič + 1 dítě 200,-Kč /den (další dítě 100,-Kč/den)

Přihlášku ke stažení naleznete ZDE: formát PDF (k tisku) nebo formát ODT (editovatelný třeba v programu open office org zdarma).
Příměstský tábor Malý farmář 2017
P
ro velký zájem letos opět pořádáme příměstský tábor pro děti od 6 let. Veškeré podrobnosti sdělíme na emailu nebo telefonicky, případně osobně na stáji, kde si také můžete vyzvednout přihlášky. Fotky z našeho loňského příměstského tábora najdete na našem Facebooku

Kde:Stáj Salma - zahradní kolonie Apollo
Info: poznání života a chovu domácích zvířat, hry, soutěže, přírodověda, výlety do okolí, zábava a spostu dalších aktivit... Zájemci budou mít 3x denně zajištěno jídlo a celodenní pitný režim.
Termíny: 10.-14.7.2017, 17.-21.7.2017, 7.-11.8.2017, 14.-18.8.2017 - každý den od 08:00hod do 16:00hod
Cena: 1.900,-Kč

Přihlášku ke stažení naleznete ZDE: formát PDF (k tisku) nebo formát ODT (editovatelný třeba v programu open office org zdarma).
Kreativní malý farmář 2017
P
ro velký zájem o tvoření jsme se rozhodli upořádat pro děti od 8mi let tábor, který se zaměřuje nejen na péči o zvířátka, ale také na šikovné ručičky našich farmářů. Děti budou mít opět zajišteno 3x denně jídlo a celodenní pitný režim. A všechny výrobky si mohou odnést, společně s hodnotným dárkem domů.

Termín: 21. - 25. 8. 2017
Cena: 1.900,-Kč

Přihlášku ke stažení naleznete ZDE: formát PDF (k tisku) nebo formát ODT (editovatelný třeba v programu open office org zdarma).

Příměstský tábor "Farma pro nejmenší" 2017
P
ro naše nejmenší farmáře letos opět nabízíme možnost strávit poslední týden u zvířátek. Pro děti od tří do šesti let máme připravený program s péčí o zvířátka, zábavné hry a soutěže, výlety po okolí, svezení na ponících a další aktivity u zvířátek a se zvířátky. Účast dětí je možná i v jednotlivé dny, doba pobytu u nás je od 8-16h, která se dá dle potřeby rodičů a dítěte upravit. V ceně pobytu je oběd a odpolední svačina, dopolední svačinu si děti přinesou sebou. Pitný režim po celý den zajištěn.

Cena: Za 1den je 300,-Kč, celý týden / 1400,-Kč
Termín: 28. 8. - 1. 9. 2017

Přihlášku ke stažení naleznete ZDE: formát PDF (k tisku) nebo formát ODT (editovatelný třeba v programu open office org zdarma).

Kroužek Malí farmáři
J
ednou týdně se na stáji schází školčátka - děti ve věku 3 - 6let a školáčci ve věku 6 - 10let. Děti se učí se zvířaty komunikovat a pracovat s nimi. V rámci kroužku děti poznávají nejen život zvířat, ale také práci kolem nich. Zároveň s dětmi chodíme ven do přírody, hrajeme různé hry a tvoříme z přírodních materiálů a soutěžíme.Těšíme se na Vaši návštěvu!!!!

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky